Natječaj za korištenje školskog prostora

Na temelju odredbi članka 6. Pravilnika o uvjetima stjecanja, o raspolaganju i raspodjeli vlastitih prihoda školskih ustanova kojima je osnivač Međimurska županija i članka 60. Statuta Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec, Školski odbor Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec dana 5. veljače 2019. godine objavljuje

ZA KORIŠTENJE ŠKOLSKOG PROSTORA

PREDMET KORIŠTENJA PROSTORA:
                Dva samoposlužna aparata za sokove i hranu s priključkom na električnu energiju (ukupna površina za postavljanje oba aparata iznosi cca 3 do 4 m2).

VRIJEME TRAJANJA KORIŠTENJA PROSTORA:
                Prostor se daje na korištenje na određeno vrijeme od jedne (1) godine.

MINIMALNI POČETNI IZNOS KORIŠTENJA iznosi 700,00 kn mjesečno po aparatu.
                Režijski troškovi uračunani su u iznos naknade za korištenje školskog prostora.
                Plaćanje iznosa naknade obavlja se mjesečno do 5. dana u mjesecu za tekući mjesec.

OSTALE NAPOMENE:
                Aparati Ponuditelja moraju posjedovati vrstu naplatnih sustava koja uključuje sustav s povratom novca te primati sve vrste kovanica i papirnatih novčanica u hrvatskim kunama.

U ugovorene stavke ugovora koji će biti zaključen s najpovoljnijim ponuditeljem obvezno se unose sljedeće stavke:

• redovito obilaženje lokacija i kontrolu aparata
  • redovito punjenje aparata potrebnim namirnicama
  • servisiranje aparata i besprijekorno održavanje higijenskih uvjeta aparata
  • otklanjanje kvarova i zastoja u najkraćemu mogućem roku, a najviše do 24 sata od dojave
  • punitelji aparata moraju imati uredne zdravstveno-sanitarne isprave.

SADRŽAJ PONUDE:

• pisana ponuda s ponuđenim mjesečnim iznosom naknade korištenja izraženim u kunama
  • ime i prezime, OIB i adresa prebivališta za fizičke osobe, odnosno naziv tvrtke, OIB i adresa sjedišta za pravne osobe
  • preslika osobne iskaznice za fizičke osobe, preslika rješenja o upisu u sudski registar za pravne osobe, odnosno obrtnice za fizičke osobe - obrtnike
  • potvrda Porezne uprave o stanju duga ne starija od 30 dana
  • reference o dosadašnjem pružanju usluga koje su predmet zakupa
  • prodajni asortiman koji se namjerava ponuditi s pripadajućim cijenama koje će vrijediti tijekom cjelokupnog trajanja najma
  • certifikat ili izjava o ispravnosti i kvaliteti proizvoda
  • rok u kojem će ponuditelj postaviti aparat i osposobiti ga za uporabu.

Nepotpune i zakašnjele ponude neće se razmatrati.

Kriterij za odabir ponude:

• najviši iznos naknade korištenja školskog prostora - 60 %
  • najniže cijene asortimana - 20 %
  • opseg asortimana - 20 %.

Sudionici natječaja bit će pisano obaviješteni o izboru najpovoljnijeg ponuđača u roku od 8 dana od donošenja odluke.

Najpovoljniji ponuđač dužan je na dan zaključenja ugovora o korištenju školskog prostora položiti na račun Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec dvostruki ugovoreni mjesečni iznos naknade za korištenje kao jamstvo plaćanja i eventualne naknade prouzročene štete, a koji će ostati u beskamatnom depozitu za cijelo vrijeme trajanja korištenja prostora.

Ponude se podnose u roku od 8 dana od dana objave natječaja u zatvorenoj omotnici s naznakom:

„Natječaj za korištenje školskog prostora - samoposlužni aparati - „NE OTVARAJ“
na adresu
 Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec,
Čakovec, Vladimira Nazora 34.

Sve potrebne obavijesti o prostoru koji je predmetom korištenja školskog prostora mogu se dobiti na 040/314-901 ili 099/3314-900 svakim radnim danom od 8 do 14 sati, a pregled prostora može se obaviti u isto vrijeme uz prethodnu najavu.

Predsjednik Školskog odbora

v. r. Mladen Križaić, dipl. inf.

objavio: Gordan Premuš   datum: 5. 2. 2019.