O B A V I J E S T

Po natječaju za zasnivanje radnog odnosa objavljenog na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole, te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje od 12. listopada 2015. godine izabrani su:

1. Marko Zeman, apsolvent studija Fizike na PMF-u u Zagrebu  za obavljanje poslova nastavnika fizike, na određeno vrijeme najdulju do 5 mjeseci,   na nepuno radno vrijeme od 6 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena.
  2. Martina Meznarić, mag. edukacije biologije i kemije, za obavljanje poslova nastavnice biologije na određeno vrijeme do povratka odsutne nastavnice biologije, na puno radno vrijeme.
  3. Za obavljanje poslova nastavnika biologije na određeno vrijeme do povratka odsutne nastavnice nepuno radno vrijeme - 20 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena neće se izvršiti izbor kandidata jer nije došlo do planirane odsutnosti nastavnice biologije.
  4. Sanela Petković, mag. educ. filozofije i mag. educ. kroatologije, za obavljanje poslova nastavnika filozofije - 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena i poslova nastavnika logike - 7 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, sve na određeno radno vrijeme do povratka odsutne nastavnice
  5. Laura Vranović, mag. educ. njemačkog jezika i književnosti i mag. educ. engleskog jezika i njiževnosti, za obavljanje poslova nastavnika engleskog jezika - 9 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena i za obavljanje poslova nastavnika njemačkog jezika - 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, sve na određeno vrijeme do povratka odsutne  nastavnice njemačkog i engleskog jezika.
  6. Marija Dobec, mag. educ. francuskog jezika i književnosti i španjolskog jezika i književnosti,  za obavljanje poslova nastavnika francuskog jezika - 4 sata nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme do 31. 8. 2016. godine.

Tea Dragić Runjak, mag. biol.

objavio: Miljenko Blažeka   datum: 11. 11. 2015.

« Srpanj 2018 »

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.