O B A V I J E S T

Po natječaju za zasnivanje radnog odnosa objavljenog na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole, te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje od 12. listopada 2015. godine izabrani su:

1. Marko Zeman, apsolvent studija Fizike na PMF-u u Zagrebu  za obavljanje poslova nastavnika fizike, na određeno vrijeme najdulju do 5 mjeseci,   na nepuno radno vrijeme od 6 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena.
  2. Martina Meznarić, mag. edukacije biologije i kemije, za obavljanje poslova nastavnice biologije na određeno vrijeme do povratka odsutne nastavnice biologije, na puno radno vrijeme.
  3. Za obavljanje poslova nastavnika biologije na određeno vrijeme do povratka odsutne nastavnice nepuno radno vrijeme - 20 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena neće se izvršiti izbor kandidata jer nije došlo do planirane odsutnosti nastavnice biologije.
  4. Sanela Petković, mag. educ. filozofije i mag. educ. kroatologije, za obavljanje poslova nastavnika filozofije - 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena i poslova nastavnika logike - 7 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, sve na određeno radno vrijeme do povratka odsutne nastavnice
  5. Laura Vranović, mag. educ. njemačkog jezika i književnosti i mag. educ. engleskog jezika i njiževnosti, za obavljanje poslova nastavnika engleskog jezika - 9 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena i za obavljanje poslova nastavnika njemačkog jezika - 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, sve na određeno vrijeme do povratka odsutne  nastavnice njemačkog i engleskog jezika.
  6. Marija Dobec, mag. educ. francuskog jezika i književnosti i španjolskog jezika i književnosti,  za obavljanje poslova nastavnika francuskog jezika - 4 sata nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme do 31. 8. 2016. godine.

Tea Dragić Runjak, mag. biol.

objavio: Miljenko Blažeka   datum: 11. 11. 2015.

« Siječanj 2018 »

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.

17.01.2018. 15:55
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije – EMA započela s radom
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije (Education Management Application) s današnjim danom, 17. siječnja 2018. godine, puštena je u produkciju.