Završene još dvije edukacije u sklopu EU projekta

Erasmus+ projekt "Aktivno do znanja" u kojem sudjeluju profesori naše Gimnazije još uvijek aktivno traje. Nedavno su završile dvije edukacije na kojima su sudjelovali profesori Martina Mavrek, Tanja Šalamon i Miljenko Blažeka.

U razdoblju od 27. do 31. kolovoza profesorica Martina Mavrek boravila je u Oslu na edukaciji pod nazivom "Interactive teaching: Using educational games and new technology in order to enhance student's motivation". U društvu profesora iz devet europskih zemalja učila je kako učinkovito koristiti informatičku tehnologiju u motivaciji učenika i razmijenila isustva s ostalim sudionicima edukacije.

Profesori Tanja Šalamon i Miljenko Blažeka bili su u Dublinu i jedan tjedan, zajedno s kolegama iz Italije, Češke, Poljske i Grčke, sudjelovali na edukaciji pod nazivom “The Best Social Media and Web Solutions for your Classroom” što je također bila izvrsna prilika za razmjenu iskustva, ali i za učenje novih web alata primjenjivih u nastavi.

objavio: Martina Mavrek   datum: 14. 9. 2018.

Službeni Instagram

Državna matura 2019.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.