preskoči na sadržaj
Događanja

Nagrade gimnazijalcima sudionicima državnih natjecanja

Najboljim natjecateljima u školskoj godini 2017./2018., učenicima koji su se plasirali na državna natjecanja i njihovim mentorima ravnateljica Tea Dragić Runjak čestitala je na uspjehu i dodijelila priznanja. 


Nagrađeni su:

Informatika, Primošten, 13. – 16.  ožujka

Učenici

Razred

Mentori

Osvojeno mjesto

Martin Josip Kocijan

2.

Miljenko Blažeka, prof.

3.

Jurica Horvat

4.

Miljenko Blažeka, prof.

Darinka Drabić, prof.

10.

 

Matematika, Poreč, 12. – 14. travnja

Učenici

Razred

Mentorice

Osvojeno mjesto

Martin Josip Kocijan

2.

 

Ljubica Blažinčić, prof.

Tamara Srnec, prof.

4. mjesto (3. nagrada)

Lana Šprajc

13.

Filip Vinković

3.

Mirjana Hranilović, prof.

17.

 

Njemački jezik, Vidovec (Varaždin), 26. - 28. ožujka

Učenici

Razred

Mentorice

Osvojeno mjesto

Dina Žužul

2.

Vesna Malekoci-Tarandek, prof.

2.

Aron Luka Nemec

3.

Sanja Jambrović Posedi, prof.

3.

 

Povijest, Makarska, 25. – 27. travnja

Učenik

Razred

Mentorica

Osvojeno mjesto

Luka Šafarić

1.

Marija Borko, prof.

4.

 

Geografija, Vukovar, 23. – 25. travnja

Učenici

Razred

Mentori

Osvojeno mjesto

Luka Šafarić

1.

Robert Slunjski, prof.

5.

Antonio Novak

3.

Marta Kramar Burela

6.

Tin Hrgović

Andrija Bacinger, prof.

8.

Klara Grošanić

10.

 

Hrvatski jezik, Zadar, 7. – 9. svibnja

Učenice

Razred

Mentorice

Osvojeno mjesto

Miša Ovčar

1.

Zlatka Grahovec Soldat, prof.

11.

Tina Čatlaić

3.

Mirjana Vidović, prof.

2.

Dora Rebrek

4.

Zlatka Grahovec Soldat, prof.

12.

 

Kemija, Crikvenica, 22. – 25. travnja

Učenici

Razred

Mentori

Osvojeno mjesto

Gracia Grabarić

4.

Davorka Majetić, prof.

6.

Jakov Vuk

7.

Lovro Pokrivač

1.

12.

David Karlovčec

2.

Krešimir Trojko, prof.

12.

Lara Resman

2.

14.

 

Lidrano, Primošten, 21. – 23. ožujka

Učenici

Razred

Mentorice

Tea Kovačić

1.

Zlatka Grahovec Soldat, prof.

Tina Čatlaić

3.

Mirjana Vidović, prof.

Marko Horvat

1.

Barbara Markač-Despinić, prof.

David Košić

3.

 

Biologija, Crikvenica, 25. – 28. travnja

Učenici

Razred

Mentorica

Mjesto

Franjo Križaić

2.

Žaklin Lukša, prof.

1.

David Bendelja

 

Sport

Badminton – mladići, Poreč, 25. - 27. travnja

Učenici

Razred

Mentor

Osvojeno mjesto

Lino Zadravec

4.

Robert Siladi, prof.

2.

Jan Nikola Dvanajščak

2.

Borna Vadlja

1.

Filip Knežević

 

Badminton – djevojke, Poreč, 25. - 27. travnja

Učenice

Razred

Mentor

Osvojeno mjesto

Karmela Vadlja

4.

Goran Karamarković, prof.

3.

Katja Siročić

3.

Jaka Fileš

Jana Bračko

2.

 

Kros – djevojke, Poreč, 18. - 19. travnja

Učenice

Razred

Mentor

Nina Dobša

4.

Goran Karamarković, prof.

Lucija Bodulica

2.

Dora Pajić

Dunja Mikec

1.

 

Kros – mladići, Poreč, 18. - 19. travnja

Učenici

Razred

Mentor

Karlo Karlovčec

3.

Goran Karamarković, prof.

Ervin Nedeljko

2.

 

Filip Patafta

Lovro Žbulj

1.

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Martina Mavrek   datum: 21. 5. 2018.

Službena FB stranica


Službeni Instagram


OBAVIJESTI

Škola po mjeri učenika


e-Dnevnik


Državna matura 2019.

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Korisni linkovi
Institucije
 • MZOS
 • NCVVO
 • AZOO

Portali
 • Edu


RSS
CARNet vijesti
07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja. 





preskoči na navigaciju