Održano županijsko Natjecanje iz biologije

Ovog ponedjeljka,12. ožujka 2018. godine,u našoj je školi održano županijsko Natjecanje iz biologije.  S našim su se učenicima natjecali i učenici iz Srednje škole Prelog te Srednje škole Čakovec. Osim u znanju, učenici su se natjecali i u kategoriji „Istraživački rad“.

U kategoriji prvih razreda prvo, drugo i treće mjesto osvojili su redom Lovro Pokrivač, Mirna Bilas te Gabriela Habuš, a njihova je mentorica profesorica  Tanja Šalamon. U kategoriji drugih razreda drugo je mjesto osvojio Jura Rapaić, a treće Tamara-Ana Krušelj. Jurina je mentorica profesorica Tanja Šalamon, a Tamarina profesorica Žaklin Lukša. Teuta Blažić osvojila je prvo mjesto u kategoriji trećih razreda, a Anna Braniša drugo. Teutina je mentorica profesorica  Nevenka Sinković, dok je Annina mentorica profesorica Žaklin Lukša.
Među učenicima četvrtog razreda, na drugom se mjestu nalazi Lovro Mikulić čiji je mentor profesor Krešimir Trojko, a treće je mjesto pripalo Lei Šarić s mentoricom profesoricom Tanjom Šalamon. U kategoriji „Istraživački rad“ zajedničkim su radom na Natjecanju sudjelovali David Bendelja i Franjo Križaić, učenici drugog razreda, čija je mentorica profesorica Žaklin Lukša.

Čestitamo učenicima i mentorima na sjajnim rezultatima!

Glorija Srpak, 4.b

objavio: Gabrijela Brljak   datum: 16. 3. 2018.

Službeni Instagram

Državna matura 2019.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.