Gimnazijski rukometaši najbolji u Županiji!

U dvorani Graditeljske škole Čakovec u utorak, 20. veljače, održano je županijsko Natjecanje u rukometu za mladiće.Naši dečki u prve dvije utakmice uvjerljivo su pobjedili momčad Ekonomske i trgovačke škole Čakovec, rezultatom 20:8, te momčad Graditeljske škole Čakovec, rezultatom 24:9.

Finalna utakmica protiv momčadi Srednje škole Čakovec bila je vrlo napeta i neizvjesna do samoga kraja, međutim dečki su se dodatno potrudili i pokazali svoje mogućnosti i motiviranost. Pobjedom u finalu, rezultatom 18:14, plasirali se na regionalno Natjecanje. U ovoj utakmici ozlijedio se igrač Srednje škole Čakovec, a naši su gimnazijalci dokazali koliko im je bitno poštovanje među igračima te su ozlijeđenom suigraču pomogli oko ozljede i pobrinuli se da sigurno dođe do klupe sa što manje poteškoća. Ovakve situacije uzajamnog pomaganja suigrača uvijek je lijepo vidjeti među mladim sportašima. Čestitke našim rukometašima i puno sreće na regionalnom Natjecanju!

Za „Gimnazijalac" su igrali: Martin Hamer, DominikJambrošić, Martin Pajić, Mateo Hozjan, Erik Horvat, Luka Lukman, Jure Škoro, Jan Kos, Domagoj Kanižaj, JakovK anižić, David Zdolec i Antonio Vuk. Momke su za natjecanje pripremali njihova mentorica, profesorica Suzana Trupković, i voditelj ekipe Matija Kraljić.

Maria Levačić, 4.b

objavio: Gabrijela Brljak   datum: 22. 2. 2018.

Službeni Instagram

Državna matura 2019.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.