Gimnazijalci zasjali na LiDraNu 2018.

Osim druženja s voljenom osobom, na Dan zaljubljenih mogli ste posjetiti i Smotru literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2018. u Centru za kulturu! U organizaciji Gospodarske škole Čakovec na Smotri su predstavljeni najbolji radovi međimurskih srednjih škola, a naši su učenici postigli izvrsne rezultate u svim područjima.

Za državnu Smotru predloženi su literarni radovi „Njena stijena", učenice prvoga razreda Tee Kovačić, čija je mentorica profesorica Zlatka Grahovec Soldat i „U cipelama koje preskaču blato" Justine Vrbanec, također učenice prvog razreda, a njena je mentorica profesorica Zdravka Skok.

Uz literarne radove, predložena je i radioigra „Kad moj deda utakmicu gleda", rad učenika 1.a razreda Marka Horvata, Silvestra Orehovca, Lucije Nađ, Bartola Marodija, Filipa Posavca, Željke Vincetić te Davida Košića iz 3.g razreda čija je mentorica profesorica Barbara Markač Despinić, novinarski rad „Danci odrastaju s kistom i perom u ruci" učenice trećeg razreda Tine Čatlaić i mentorice profesorice Mirjane Vidović  te školski list „Čagi“ čija je urednica Neva Žganec iz 4.b razreda, a glavna urednica profesorica Martina Mavrek.

Pohvaljen je literarni rad Elene Kržine „Jutro na Wall Streetu“, a Elenin je mentor profesor Ivan Pranjić.

Čestitamo našim vrijednim gimnazijalcima i njihovim mentorima!

Neva Žganec, 4.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 15. 2. 2018.

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.