Gimnazijalci zasjali na LiDraNu 2018.

Osim druženja s voljenom osobom, na Dan zaljubljenih mogli ste posjetiti i Smotru literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2018. u Centru za kulturu! U organizaciji Gospodarske škole Čakovec na Smotri su predstavljeni najbolji radovi međimurskih srednjih škola, a naši su učenici postigli izvrsne rezultate u svim područjima.

Za državnu Smotru predloženi su literarni radovi „Njena stijena", učenice prvoga razreda Tee Kovačić, čija je mentorica profesorica Zlatka Grahovec Soldat i „U cipelama koje preskaču blato" Justine Vrbanec, također učenice prvog razreda, a njena je mentorica profesorica Zdravka Skok.

Uz literarne radove, predložena je i radioigra „Kad moj deda utakmicu gleda", rad učenika 1.a razreda Marka Horvata, Silvestra Orehovca, Lucije Nađ, Bartola Marodija, Filipa Posavca, Željke Vincetić te Davida Košića iz 3.g razreda čija je mentorica profesorica Barbara Markač Despinić, novinarski rad „Danci odrastaju s kistom i perom u ruci" učenice trećeg razreda Tine Čatlaić i mentorice profesorice Mirjane Vidović  te školski list „Čagi“ čija je urednica Neva Žganec iz 4.b razreda, a glavna urednica profesorica Martina Mavrek.

Pohvaljen je literarni rad Elene Kržine „Jutro na Wall Streetu“, a Elenin je mentor profesor Ivan Pranjić.

Čestitamo našim vrijednim gimnazijalcima i njihovim mentorima!

Neva Žganec, 4.b

objavio: Gabrijela Brljak   datum: 15. 2. 2018.

Službeni Instagram

Državna matura 2019.

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.