Državno Natjecanje iz engleskog i njemačkog jezika

Mursko Središće ove je godine bilo domaćin državnog Natjecanja iz engleskog i njemačkog jezika koje se održalo od 5. do 7. travnja 2017. godine. Učenici naše škole ostvarili su sjajne rezultate!

Učenica Petra Grašić, mentora profesora Petra Pavlica, osvojila je odlično 9. mjesto u A kategoriji Natjecanja iz engleskoga jezika. Na Natjecanju iz njemačkog jezika sudjelovalo je nešto više učenika koji su također postigli odlične rezultate! U kategoriji drugih razreda Aron Luka Nemec osvojio je drugo mjesto, a Luka Fajić peto. U kategoriji trećih razreda Nikolina Marčec osvojila je četvrto, a Nikola Toplek peto mjesto.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima, profesoricama Sanji Jambrović Posedi i Vesni Malekoci Tarandek i profesoru Petru Pavlicu.

Maria Karla Dragaš, 3.g

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 22. 4. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.