Županijsko Natjecanje u ženskom rukometu

Naše rukometašice otišle su kući zlatne! U četvrtak, 23. veljače, održano je županijsko Natjecanje u ženskom rukometu u dvorani Graditeljske škole Čakovec.

Naše djevojke borile su se do kraja i ponosno osvojile zlatnu medalju pobijedivši ekipu Srednje škole Čakovec te Ekonomske i trgovačke škole Čakovec. Ekipu je pripremala profesorica Suzana Trupković, a posebno pohvaljujemo naše igračice: Katarinu Kovačević, Dinu Glad, Nikolinu Ladić, Enu Car, Doru Pajić, Patriciju Pavlic, Manuelu Komorski, Saru Strbad, Viktoriju Gašparić, Nives Čurin, Anu Glavina, Janu Škvorc, Noemy Katić te Janu Kovač.

Čestitamo svim školama na ostvarenim uspjesima, a našim rukometašicama želimo sreću na regionalnom natjecanju!

Neva Žganec, 3.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 24. 2. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.