Rezultati županijskog Natjecanja u košarci

Ovogodišnje županijsko Natjecanje u košarci održano je 21. veljače 2017. godine. Domaćin natjecanja bila je Ekonomska i trgovačka škola Čakovec.

U muškoj konkurenciji, osim naših učenika, sudjelovali su i učenici Tehničke škole, Gospodarske škole te Ekonomske i trgovačke škole Čakovec.Učenici su pod vodstvom profesora Roberta Siladija uspješno savladali ekipu Tehničke škole i Gospodarske škole Čakovec s uvjerljivih 37:20 i 51:14 te osigurali odlazak u finale. Ekonomska i trgovačka škola u finalu se pokazala uspješnijom te je našim košarkašima pripala srebrna medalja. Za Gimnazijalac su igrali: Petar Fuš, Marin Bogdanić, Erik Žižek, Nikola Đokić, David Miser, Domagoj Kuzmić, Dominik Jambrošić, Vanja Čugalj Pongrac, Martin Herman, Petar Gašparić, Mislav Herman, Lovro Moharić i Tibor Horvat.

U ženskoj konkurenciji natjecale su se učenice Ekonomske škole i naše gimnazijalke. Borbena utakmica završila je rezultatom 27:16 za domaćina. Pod vodstvom profesorice Suzane Trupković za Gimnaziju su igrale: Melisa Ciglarić, Lucija Jančec, Dina Glad, Nikolina Ladić, Marija Hrkač, Maja Cmrečnjak, Mia Vrhar, Lea Heric, Mia Mađarić, Inka Varga, Marija Rešetar i Noemy Katić.

Čestitamo im na odličnoj igri i osvojenim medaljama!

Dora Balent, 1.d

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 21. 2. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.