Gimnazijalci se plasirali na državno iz badmintona!

U srijedu, 15. veljače, u dvorani Ekonomske i trgovačke škole u Čakovcu održano je poluzavršno Natjecanje u badmintonu za ekipe Skupine sjever: muške i  ženske ekipe iz Srednje škole Marka Marulića Slatina i Gimnazije Fran Galović Koprivnica, muške ekipe iz  Elektrostrojarske škole Varaždin, ženske ekipe iz Gospodarske škole Varaždin i muške i ženske ekipe domaćina, Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec.

Najuspješniji mladići bili su naši učenici pod mentorstvom profesora Roberta Siladija, koji su odigrali bez ijednog poraza i vidljivo najkvalitetnijom igrom. Pozitivno iznenađenje bile su i naše djevojke koje su nakon vrlo napete i neizvjesne borbe s učenicama Gimnazije Fran Galović Koprivnica ipak uspjele zauzeti prvo mjesto. Njihov je mentor profesor Goran Karamarković.

Sve ekipe sudjelovale su s ciljem da izbore prvo mjesto u regiji Sjever koje će ih odvesti na završno natjecanje u Poreč. U tome su uspjele obje ekipe iz naše škole kojima čestitamo na borbenosti te im želimo puno sreće u završnom natjecanju!

Cijeli sportski susret zračio je borbenošću i motivacijom, ali prije svega poštenim sportskim duhom. Mladi sportaši dali su sve od sebe da pokažu svoje talente što su primijetili i navijači koji su bili velika podrška. Čestitamo svima na dobroj igri, a našim gimnazijalcima želimo puno sreće i uspjeha na državnom natjecanju!

Za Gimnazijalac su igrali: Tin Novosel, Lino Zadravec, Filip Bel, Luka Grubić te Katja Siročić, Karmela Vadlja, Jaka Fileš, Barbara Kancijan.

Maria Levačić, 3.b

objavio: Martina Mavrek   datum: 16. 2. 2017.

« Srpanj 2018 »

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.