Gimnazijalci opet na vrhu!

Naši su učenici prvih, drugih i trećih razreda zablistali na županijskom Natjecanju iz informatike – INFOKUP 2017 održanom 10. veljače u Tehničkoj školi Čakovec.

Najviše pohvala zaslužio je učenik 1.f razreda, Martin Josip Kocijan, koji je jedini riješio test bez ijedne pogreške (200 bodova) čime je postigao najbolji rezultat u državi i pozvan je na državno natjecanje. Drugi na listi za državnu razinu natjecanja je učenik XV. gimnazije iz Zagreba koji ima 158 bodova. Martinov mentor je prof. Miljenko Blažeka.

Među prvim su razredima drugo mjesto podijelili Lana Šprajc i Mihael Pristav.

Od drugih su razreda prva dva mjesto pokupili redom Vinko Sabolčec i Luka Jalšovec.

Dva su se učenika trećih razreda odvažila na natjecanje, a to su matematičari Jurica Horvat i Luka Habuš koji su osvojili prvo, odnosno drugo mjesto.

Čestitamo njima i  njihovim mentorima, profesorima Miljenku Blažeki i Darinki Drabić!

Hana Tisaj, 3.f

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 11. 2. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.