LEO klub Zrinski Čakovec

Želite li se uključiti i pomoći napraviti promjene u svojoj okolici ili na prostoru Hrvatske, onda je LEO klub Zrinski Čakovec pravo mjesto za vas.

LEO klub Zrinski humanitarna je organizacija koja, vođena dobrom voljom, na području Čakovca djeluje već više od 5 godina, a surađuje s drugim LEO klubovima na područje Hrvatske, ali i u više od 130 zemalja svijeta. Budući da traže nove članove, naši bivši učenici, sada volonteri u LEO klubu Zrinski, Bruno Boj i Tjaša Ličanin, 6. veljače 2017. godine održali su u Gimnaziji prezentaciju kojom su ukratko predstavili Klub, rekli nešto o njegovu dosadašnjem radu i spomenuli akcije u kojima su sudjelovali.

Svi zainteresirani pozvani su da na e-mail adresu leo.zrinski.cakovec@gmail.com do 1. ožujka 2017. pošalju kratak životopis i motivacijsko pismo i tako postanu članovi ove organizacije čiji rad stavlja osmijeh na mnoga lica. Sudjelovanjem, osim što pomažete drugima, gradite sebe i stječete korisne organizacijske i prezentacijske vještine te sklapate nova poznanstva s ljudima iz različitih dijelova svijeta. Također, ovo je prilika da iskusite što doista znači timski rad i koliko je truda i vremena uloženo u organizaciju pojedine akcije. LEO godina, kao i školska, traje od rujna do lipnja, a sastanci se u prosjeku održavaju dva puta mjesečno. Članovi kluba imaju od 17 do 30 godina pa je i dobra atmosfera zagarantirana. Dobro je pomagati, a još je bolje kad to činite u dobrom društvu! Uključite se i učinite dobru stvar za zajednicu, ali i za sebe.

Patricija Šimunić, 3.e

objavio: Gabrijela Brljak   datum: 6. 2. 2017.