Naši nogometaši su županijski prvaci

Dvorana Graditeljske škole Čakovec ugostila je nogometne momčadi međimurskih srednjih škola u petak, 27. siječnja 2017. godine, na županijskom Natjecanju u nogometu.

U skupini A natjecali su se učenici Tehničke škole Čakovec, Srednje škole Čakovec te učenici Graditeljske škole Čakovec, dok su u skupini B snage odmjerili učenici Srednje škole Prelog, Ekonomske i trgovačke škole Čakovec te naše Gimnazije. Uz malo napetosti u utakmicama u skupini, naši su učenici slavili protiv nogometaša iz Ekonomske škole rezultatom 1:0 te na penale pobijedili učenike Srednje škole Prelog rezultatom 5:4.

U finalu natjecanja naši su dečki zaigrali protiv najboljih u skupini A, učenika Srednje škole Čakovec. Odličnom igrom naši su gimnazijalci pobijedili protivnike rezultatom 6:0 te se plasirali u poluzavršnicu državnog natjecanja. Pod mentorstvom profesora Roberta Siladija, za Gimnaziju su igrali: Ivan Mesarić, Dominik Jambrošić, Martin Pajić, Goran Vuk, Dominik Toma, Filip Hudin, Antonio Oletić, Dominik Bistrović, Nikola Ovčar, Karlo Karlovčec, Domagoj Kanižaj, Matija Farkaš i Eugen Pintarić.

Čestitamo im na pobjedi i želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

Maja Nedeljko, 3.b

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 28. 1. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.