Izložba fotografija „Prijateljstvom protiv ovisnosti”

Već se tradicionalno od 15. studenog do 15. prosinca diljem Hrvatske obilježava Mjesec borbe protiv ovisnosti, a ove je godine obilježen i u Osnovnoj školi Strahoninec.

U školi je bila postavljena izložba fotografija na temu „Prijateljstvom protiv ovisnosti” čiji su autori učenici osnovnih i srednjih škola, a svojim su fotografijama sudjelovali i učenici Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec. Kako bi nešto više naučili  o ovisnostima, stručnjaci iz Centra za forenzična ispitivanja, istraživanja i vještačenje „Ivan Vučetić“ na zabavan i pristupačan način učenicima su prikazali svoj rad. Nakon razgledavanja izložbe, sudionici su se okrijepili zakuskom koju su, zahvaljujući svojim fotografijama, zasigurno zaslužili!

Tea Mauko, 3.e

objavio: Gabrijela Detelj   datum: 19. 12. 2016.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.