Županijsko natjecanje u košarci za mladiće

Ovogodišnje županijsko natjecanje u košarci za mladiće održalo se 8. veljače u dvorani Ekonomske i trgovačke škole Čakovec. Osim naših učenika u natjecanju su sudjelovali i učenici Srednje škole Čakovec, Ekonomske i trgovačke škole Čakovec, Tehničke škole Čakovec te Gospodarske škole Čakovec.

Naši vrlo motivirani košarkaši u prvoj su utakmici pobijedili učenike Tehničke škole Čakovec te se tako direktno plasirali u finale. Njihov protivnik u finalnoj utakmici bili su učenici Ekonomske i trgovačke škole Čakovec. Vrlo napeta utakmica, puna atraktivnih košarkaških poteza, završila je pobjedom učenika Ekonomske i trgovačke škole, i to košem u zadnjoj sekundi. Rezultat je na kraju bio 25:27. Zanimljiva je bila i utakmica između Ekonomske škole i Srednje škole Čakovec u kojoj su košarkaši iz Ekonomske u zadnjoj minuti preuzeli vodstvo, iako je cijelu utakmicu bolji rezultat imala momčad Srednje Škole Čakovec.

Našu su ekipu činili: Marin Bogdanić, Vanja Čugalj Pongrac, Nikola Đokić, Petar Fuš, Petar Gašparić, Martin Herman, Dominik Jambrošić, Domagoj Kuzmić, David Miser, Darijan Posavec,  Erik Sabol i Erik Žižek.

Čestitamo pobjednicima koji su se plasirali na državno natjecanje, a i našim učenicima koji su i ove godine pokazali dobru i organiziranu igru pod mentorstvom profesora Roberta Siladija.

Maria Levačić i Maja Nedeljko , 2.B

objavio: Martina Mavrek   datum: 10. 2. 2016.